Jsme spolu s manželem skoro dvanáct let. Máme dvě malé děti, pořídili jsme si za pomoci rodičů byt na hypotéku. Netrpíme nedostatkem, děti nám dělají jen radost, máme vlastně super život. Když se na nás podíváte zvenčí, vypadáme jako úplně normální, spokojený pár. A dlouho jsme tak i fungovali. Jenže po druhém porodu se něco změnilo. Vlastně změnilo se hlavně moje tělo. A já se s tím pořád nedokážu vyrovnat.