Požár střechy a sejmutí prstýnku z oteklého prstu

4. 9. 9:53 Jednotka HZS ÚK ze stanice Úštěk vyjela do zdravotního střediska na Mírovém náměstí v Úštěku, kde bylo nutno sundat zařízlý prstýnek z oteklé ruky. Mladíka píchla vosa, a když mu ruka otekla začal se mu prstýnek nebezpečně zařezávat...

4. 9. 9:53 Jednotka HZS ÚK ze stanice Úštěk vyjela do zdravotního střediska na Mírovém náměstí v Úštěku, kde bylo nutno sundat zařízlý prstýnek z oteklé ruky. Mladíka píchla vosa, a když mu ruka otekla začal se mu prstýnek nebezpečně zařezávat. Hasiči prstýnek přeřízli a sundali v 10:26.

4. 9. 11:59 Na linku tísňového volání bylo oznámeno, že hoří střecha prodejny na Václavském náměstí v Lovosicích. K požáru vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Lovosice a automobilní žebřík ze stanice Litoměřice. Při svařování lepenky během opravy střechy došlo k požáru izolačního materiálu pod obvodovou konstrukcí. Požár byl uhašen pracovníky před příjezdem jednotky. Hasiči provedli kontrolu střechy a provedli dohašovací práce. Požár byl zlikvidován v 12:47. Škoda zatím nebyla stanovena. Foto: Michal Horner HZS ÚK.

Čtěte více