Fitcentrum Grizzly Gym

I když Litoměřice nejsou zrovna jedno z nějvětších měst, neznamená to, že nemůžou mít prvotřívní posilovnu. Je jedno, zda chcete shodit nějaká kila, nabrat svalou hmotu, či se jen odreagovat od svého sedavého zaměstnání. Každý si u nás najde své oblíbené místečko. Přijďte si do naší posilovny v Litoměřicích zacvičit i Vy.

Je pro Vás připravena posilovna, která je nově vybavená stroji značky Stanmark, stejně jako fitcentrum Beseda. Věříme, že mnozí z Vás si oblíbí i kardiozónu a turbo solárium Ergoline. Všem návštěvníkům posilovny Grizzly Gym také rezervujeme parkovací místa. Využijte všech služeb, které Vám nabízíme, pro své pohodlí a spokojenost.

Příjemnou atmosféru v posilovně a fitcentru vytváří čisté prostředí, reprodukovaná hudba a vzduchotechnika. Ta Vám zajistí příjemné cvičení i v letních měsících. Náš personál je zcela profesionální a ochotně Vám kdykoliv poradí. Jsme tady pro Vás, i pokud byste projevili zájem o dlouhodobější asistovaný trénink.

Fitcentrum Grizzly Gym naleznete v objektu bývalého areálu Crebs, v Pokraticích na výjezdu z Litoměřic, směr Ústí nad Labem.

http://www.grizzlygym.cz/

Čtěte více