Právě se nacházíte:

Užijte si léto s technikou

V létě častěji opouštíme pohodlí svých dobře vybavených příbytků a vyrážíme do přírody, za sportem, k vodě. Ale ani zde se nechceme vzdát poslechu oblíbené hudby, v případě špatného počasí přijde vhod možnost zkouknout hezký film nebo pustit dětem pohádku. Nabízíme pár tipů na výrobky, které vydrží outdoorové zatížení, nezaberou mnoho místa a na dovolené mohou být užitečné.  

Malinký reproduktor na cesty i sport 
Bit je malinký bluetooth reproduktor, který lze mít s sebou úplně všude – při cestování po městě i v přírodě, ale také při sportování. Zde je dokonce lepší než sluchátka, protože při poslechu hudby vnímáte i zvuky z okolí. Bit váží jen pár gramů, ale na své rozměry je opravdu překvapivě výkonný. Zvládne i outdoorovou zátěž, protože je prachotěsný a nárazuvzdorný. Na oblečení, pásek nebo na batoh ho můžete jednoduše přichytit pomocí pružného klipu. Navíc má vestavěný mikrofon, takže může fungovat i jako hands-free, například při jízdě na kole.
K dostání na www.kreatek.cz za 1 033 Kč včetně DPH. 
 
Doma nahraje, na dovolené zpřístupní vysílání na tabletu nebo telefonu
Počasí si na dovolené většinou nevybereme, a proto je dobré myslet také na zábavu v deštivých dnech. Večery si můžete zpříjemnit například pěkným filmem či sledováním svého oblíbeného seriálu. Pokud jste na dovolené, kde nemáte televizi, nebo vás neoslovila nabídka místních televizních kanálů, je dobré mít s sebou náhradní řešení. Vyzkoušet můžete Lepší.TV  -  nejlevnější digitální televizi na našem trhu. Je vhodná do domácností, na chatu či chalupu, ale je také ideálním společníkem na cestách či letní dovolené. Pro vstup do nabídky Lepší.TV se stačí připojit přes tablet, mobil či noteboook k internetu a sledovat pořady, filmy či online televizi z více než 69 stanic. Vybírat můžete i z videotéky, ve které najdete více než 400 filmů, pořadů a dokumentů. Výhodou je, že pro fungování není nutný vysokorychlostní internet, což na dovolené oceníte. A doma si navíc zatím můžete nechat nahrávat pořady, o které nechcete přijít. Více na www.lepší.tv.

Reproduktor k vodě i do vody
Vydrží téměř všechno, přichytíte ho kdekoli, a navíc ho nepřehlédnete – bezdrátový repráček BOOM Swimmer je navržený tak, aby s vámi mohl bez úrazu všude - na kolo, na motorku, k bazénu i do sprchy. Navíc lze některé z typů vybavené mikrofonem využít jako hansfree – ať už v autě nebo při sportu. Kromě nepřehlédnutelného designu a dobrého zvuku se blýskne odolností proti vodě, nárazům i prachu. Se Swimmerem dostanete dvě úchytky, kterými se čapne na různé povrchy – „ocásek“ jde kdekoli obmotat, zachytit na pletivo nebo tyč, přísavka se zase hodí na rovné povrchy (a navíc zdůrazní basy). Swimmer streamuje hudbu z chytrých telefonů, tabletů a dalších zařízení. Jeho nabíjecí baterie vydrží podle hlasitosti přehrávání 8-16 hodin. 
K dostání na www.kreatek.cz, cena od 1 244 po 1 797 Kč podle typu.

Pořádný batoh na techniku
Když už s sebou na dovolenou berete třeba notebook, je dobré ho mít v kvalitním batohu, ve kterém se nepoškodí. Ideální je například batoh Eastpak Floid, který disponuje polstrovaným tělem a oddělenou kapsou na notebook. Navíc k němu můžete přidat papíry, které nechcete zmačkat. Jeho pohodlné nošení umocňují ergonomické ramenní popruhy. Záruka 30 let, objem 16 litrů, materiál: polyester. 
K dostání v různých barvách za 1 800 Kč v síti Urbanstore a v e-shopech footshop.cz, blackcomb.cz, queens.cz či zoot.cz.