Úklid centra Litoměřic zkomplikovala zaparkovaná auta

2. 04 2017 | I přes jednodenní zákaz parkování kvůli blokovému čištění ulic nechali v sobotu desítky aut jejich majitelé zaparkované na Mírovém náměstí v Litoměřicích.  

Ředitel litoměřických technických služeb Ivo Elman poznamenal, že kvůli zaparkovaným vozidlům není možné úklid provést kvalitně.

„Vzhledem k vysokému počtu aut, která na náměstí zůstala zaparkovaná, není ani možné je všechna odtáhnout," řekl Elman s tím, že odtah jednoho auta trvá cca hodinu.

Podle strážníka městské policie Petra Drábka stálo v neděli dopoledne na náměstí kolem stovky aut. „Botičky všem dát nemůžeme. Jednotlivá auta nafotíme a přestupek budeme s jejich majiteli dále řešit," řekl strážník.

Kromě Mírového náměstí pracovníci technických služeb v neděli uklízí také okolní ulice, například Anenskou, Dlouhou, Dominikánskou nebo Máchovy schody, Mezibraní, Michalskou a Tyršovo náměstí.

V pondělí 3. a v úterý 4. dubna je naplánovaný úklid sídliště Kocanda, ve středu 5. a ve čtvrtek 6. dubna lokalitu pod Mostnou horou.
 

 

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Vytvořili jsme pro GOLEM SPIRITS nové webové stránky