TŘI SESTRY + HORKÝŽE SLÍŽE zahrají v Roudnici

Opět po roce přijede do Roudnice n/L kapela Tři Sestry a letos sebou přiveze neméně známou kapelu ze Slovenska Horkýže Slýže a během vystoupení se potkají na jednom podiu. Na tuto akci vás za pořadatele zve David Adamus.

Od rozdělení Československa uběhlo přesně 20 let, přesto Během čtyřhodinové smršti vás oba interpreti jistě přesvědčí, že BIGBEAT JE BEZ HRANIC! Roudnice nad Labem je jedno z Dvanácti vybraných měst v České republice bude mít to nezměrné štěstí, že je navštíví tato velká internacionální show.
 
Obě skupiny představí během svého dvouhodinového koncertu průřez celou svojí dosavadní tvorbou.
 
Skupina Tři sestry, zahraje jak léty prověřené hity jako Kovárna, Mexiko, Zelená, Život je takovej, tak i zcela nové písně z posledního alba „Líná hudba holý neštěstí“.
 
Skupina Horkýže Slíže během svého dvouhodinového koncertu, divákům nabídne celou řadu songů, z jejich 21letého působení na hudební scéně Slovenské i České republiky.
 
Obě kapely chystají různá překvapení a chybět nebude ani prolnutí uměleckých těles a následné rozdělení, čímž bude metaforicky znázorněná Česko – slovenská dějinná epocha!