Právě se nacházíte:

TANEČNÍ MOZAIKA

1. ročník Mezinárodního dne tance v Litoměřicích...Dne 29.4.2017 od 18:30 hod. Vstupné: 150 Kč. Pro členy Tanečního oboru ZUŠ a děti do 15 let - 100 Kč.  

Mezinárodní den tance připadá na 29. 4., je to den narození významného tanečního reformátora Jeana- Georgese Noverrea. Slaví se již od roku 1982 a letos se k jeho oslavám poprvé přidají i Litoměřice. Oslavme společně radost z tance radostí a tancem! Mezinárodní den tance totiž kromě jiného přináší poselství, že tančit může opravdu každý. Tanec je univerzální jazyk, který otevírá a spojuje.

Jedním z cílů oslav Mezinárodního dne tance je nebát se a zkusit tanec na vlastní kůži. Přes den tedy proběhnou krátké workshopy různých tanečních stylů pod širým nebem pro veřejnost a také flashmob, tzn. krátká choreografie, která se bude paralelně tancovat na různých místech republiky.

Oslavy následně vyvrcholí večerním představením „Taneční mozaika“. Během večera uvidíte různé tanečníky, kteří se Vám předvedou v rozmanitých tanečních stylech. Můžete se těšit na pohybovou mozaiku, která sic složena z odlišných střípků, dohromady tvoří obraz umění tance. Po skončení budete moci zůstat v sále, vyslechnout si krátkou přednášku a zapojit se do diskuze s účastníky a organizátory akce. Vaše dotazy budou vřele vítány.

http://www.mkz-ltm.cz