Senátor Hassan Mezián přijal pozvání do Centra MATÝSEK

Dne 12. 12. 2012 proběhl v Centru MATÝSEK den otevřených dveří. Pozvání přijal také senátor za Litoměřicko a Slánsko MUDr. Hassan Mezián.

„Na senátora jsem kandidoval za ČSSD, ale stal jsem se senátorem pro všechny lidi. Zajímám se o to, jak se mají rodiny s dětmi na Litoměřicku a Slánsku, a jak rodinu jako takovou jednotlivé regiony podporují. Proto jsem přijal pozvání i sem do Centra MATÝSEK, které podporuje rodičovství a poskytuje podporu a pomoc rodičům a dětem “. Uvedl pan senátor na úvod své návštěvy.

Návštěvníci a hosté se mohli, krom jiného, dozvědět, co je v Matýsku nového, a co připravuje na rok 2013. Každý dostal při příchodu malý dáreček – klíčenku, na které bylo znázorněno logo nové sociální služby Centra MATÝSEK „KLÍČ“, kterou bude centrum poskytovat od ledna 2013. Tentokrát si mohli příchozí v Matýsku koupit i malé či větší dárečky pro své blízké z krejčovské dílny Blaťka, která vyrábí a prodává textilní hračky a doplňky. Martina Zemanová s firmy BABYWELT . CZ představila rodičům kojenecké a dětské zboží a Lucie z firmy HERO, s.r.o. připravila pro děti a rodiče ochutnávku produktů značky SUNAR. Na recepci byly na prodej perníčky, vánoční ozdobičky, šperky, apod., jejich zakoupením přispěli návštěvníci na vánoční besídku dětí, které navštěvují klub KECKA.  Odpoledne probíhala vánoční dílna, kde si mohl každý vyrobit věnečky z koření. 
 
Jsme rádi, že pozvání přijali i zástupci spolupracujících organizací a vedení města Roudnice n/L - místostarosta města Roudnice n/L  Pavel Šrytr a zastupitel města Roudnice n/L Václav Mazák, ředitelka MŠ Pokádka Světlana Nicková, ředitelka DDM Štětí a MC Žabka  Drahuše  Pištorová, školní psycholožka Johana Elisová, Iveta Holubová s CS-BETON s.r.o.,  zástupci SOŠ a SOU v Neklanově ulici, pracovnice roudnické Charity Lucia Áesová a další příznivci Centra MATÝSEK.
 
Všem přejeme klidné, pohodové a radostné vánoční svátky a do roku 2013 mnoho zdraví, štěstí, lásky a úspěchů. Příznivcům a spolupracovníkům Centra MATÝSEK děkujeme za podporu a spolupráci v roce 2012.