Radniční sklípek prošel rekonstrukcí a je světlejší, útulnější a stále s vynikající kuchyní

Přijďte si posedět s přáteli v nově zrekonstruované restauraci ve stylu zámeckých sklepů. Jde o jedinečné prostory pro romantické večeře, ale můžete tu pořádat i firemní večírky. Můžete se těšit na zcela nový jídelní lístek, skvělá vína.    

Dnes jsem jel do Litoměřic po velmi dlouhé době, zaparkoval na náměstí a hned, jak jsem vystoupil, přišel ke mně "jakýsi muž" a řekl: "Vítáme vás, jste 1. člověk po rekonstrukci, před 2 minutami jsme otevřeli."

To mi nedalo, ač jsem byl po jídle :) A již jak jsem vstoupil do podzemí, kde strop je nižší na chodbě než já, uchvátila mě atmosféra. Krásné prostory, úžasná obsluha a ikdyž jsem si dal polévku, kulajdu, byl to zážitek. 

A to jsem zvyklý v Praze na vyhlášené restaurace, kam chodíme a píšeme o nich v projektu www.prazskeulice.cz . Na Litoměřice, menší město, opravdu krásná restaurace.

Majitel, pan František Kopecký, se mně hned věnoval, povídali jsme si o masu, co vaří, jak a z čeho, a litoval jsem, že nejsem hladový. Ale i ta polévka byla něco. Perfektně ochucená, servírována jako v nejlepších restauracích. 

Tento článek je spíše můj dojem a již nyní vím, kam vezmu přítelkyni, až pojedeme na sever Čech :)  

Roman Kunert

 

www.radnicni-sklipek.cz/