Právě se nacházíte:

Požár osobního auta

24. 6. 18:20 Na tísňovou linku nahlášen požár osobního automobilu ve Vrchlického ulici, vedoucí z Libochovic do obce Dubany. Na místo byly vyslány jednotky HZS ÚK ze stanic Litoměřice a Lovosice. Během jejich jízdy na místo události byla majitelkou vozidla ohlášena likvidace požáru pomocí přenosného hasícího přístroje. Hasiči na místě odpojili akumulátor a provedli kontrolu automobilu. 

24. 6. 18:20 Na tísňovou linku nahlášen požár osobního automobilu ve Vrchlického ulici, vedoucí z Libochovic do obce Dubany. Na místo byly vyslány jednotky HZS ÚK ze stanic Litoměřice a Lovosice.

Během jejich jízdy na místo události byla majitelkou vozidla ohlášena likvidace požáru pomocí přenosného hasícího přístroje. Hasiči na místě odpojili akumulátor a provedli kontrolu automobilu.
 
Na místo byl přivolán zjišťovatel příčin požárů, který určil jako příčinu vzniku požáru technickou závadu - elektrický zkrat na vodiči od akumulátoru. Škoda byla předběžně odhadnuta na částku 5 tisíc Kč. Foto Michal Horner HZS ÚK.