Požár haly v drůbežárně

30. 9. 3:58 Na linku tísňového volání bylo oznámeno, že hoří drůbežárna u Vchynic. K požáru vyjely jednotky HZS ÚK ze stanice Lovosice, Litoměřice a dobrovolné jednotky z Terezína, Sulejovic, Chotiměře, Bohušovic nad Ohří, Litoměřic a Třebenic. Hořela hala 50x20m, ve které byla sláma připravená na chov kuřat. Požár budovu zasáhl celou. Byl vyhlášen druhý stupeň poplachu. 

30. 9. 3:58 Na linku tísňového volání bylo oznámeno, že hoří drůbežárna u Vchynic. K požáru vyjely jednotky HZS ÚK ze stanice Lovosice, Litoměřice a dobrovolné jednotky z Terezína, Sulejovic, Chotiměře, Bohušovic nad Ohří, Litoměřic a Třebenic.

Hořela hala 50x20m, ve které byla sláma připravená na chov kuřat. Požár budovu zasáhl celou. Byl vyhlášen druhý stupeň poplachu. Požár zničil konstrukci haly. Jednotky jej lokalizovaly v 9:10 a zlikvidovaly v 11.09. Škoda byla předběžna odhadnuta na více než 2 milióny Kč.
 
Na místě byly provedeny ve spolupráci s Policií ČR a vyšetřovatelem požárů úkony, které by měly ještě na základě dalšího šetření vést ke zjištění příčiny požáru.
 
Foto: Michal Horner HZS ÚK