PÉČE O ZUBY JAKO ZDROJ POTĚŠENÍ

Existují lidé, které jejich úsměv vyloženě zdobí více než nějaký šperk, protože odhalí dokonalé zářivé zuby. 

Všichni se musíme starat o zuby. Kvalitní péči o ně má v popisu své práce dentální centrum Karolinum. Jeho cílem je dovést váš úsměv ke zdravé dokonalosti. Nabízí k tomu nejen pomocnou ruku svými službami, ale i zajímavými produkty.

Jestliže uslyšíte slovní spojení zuby a zlato, určitě si nejdříve vybavíte dobu u nás dávno minulou, kdy chrup byl pomocí zlata vyspravován. Zlato však má i jiné přednosti krom toho, že je dobře tvarovatelné. Má především antibakteriální účinky. Těch právě využívá zubní gel Gold Toothpaste od výrobce zubní kosmetiky Swiss Smile, který aplikuje na svoje produkty ty nejmodernější a velice účinné (zároveň však šetrné) technologie. Zubní gel totiž obsahuje zlato ve formě 23,75 karátového prachu. Jeho protizánětlivé a regenerační účinky efektivně podporují dentální péči i v případě, že jsme náchylní například ke tvorbě zubního kazu nebo zánětu dásní. V unikátním složení gelu je také fyziologický protein, který se přirozeně vyskytuje ve slinách a chrání zuby před demineralizací.

Dentální centrum Karolinum nyní umožňuje tento zubní gel také vyzkoušet ve svém hygienickém koutku a zároveň ho nabízí k prodeji v dárkové kazetě se zubním kartáčkem a – jak jinak – také zlatým, vlastně pozlaceným. Pozlacený zubní kartáček má devětkrát vice vláken než jiný, zcela běžný. Právě hustota patentovaných vláken Curen činí kartáček mnohem jemnějším, navíc jejich zaoblené konce spolehlivě dosáhnou do všech mezizubních prostor, přičemž dokonale chrání zuby a jemně stimulují dásně. Vlákna mají také výbornou tvarovou stálost i po navlhčení.

Dárková sada Swiss Smile d´Or Gold Toothpaste Kit obsahuje Gold Toothpaste 75ml a pozlacený zubní kartáček se stylovými černými vlákny. Kartáček Ultra Soft Toothbrush Gold Plated spolu s Gold Toothpaste společně ztělesňují tu pravou podstatu luxusní dentální péče i záměr dentálního centra Karolinum ukázat stomatologii jako laskavě pečující obor, v krásném prostředí, se špičkovým vybavením a osobním přístupem.

Cena dárkové kazety je 2 930 Kč.