NOVÝ PRÉMIOVÝ MODEL SODASTREAM SPIRIT ONETOUCH

Značka SodaStream rozšiřuje svoji nabídku výrobníků domácí perlivé vody Spirit o nový prémiový model SodaStream Spirit OneTouch se zcela automatickou přípravou domácí perlivé vody s přednastavenými třemi stupni perlivosti.  

Nový prémiový model automatický SodaStream Spirit OneTouch splňuje požadavky náročného zákazníka na design, funkčnost a také pohodlnou obsluhu. Přípravu domácích bublinek zjednodušuje revoluční systém uchycení lahve pomocí Snap & Lock mechanismu bez nutnosti šroubování a automatický proces přípravy perlivé vody, který zobrazují světelné diody. Stačí si zvolit podle naší chuti jeden ze tří přednastavených režimů perlivosti – jemný, středně nebo silně perlivý.

S automatickým výrobníkem perlivé vody SodaStream Spirit OneTouch hravě skoncujete se zastaralým způsobem tahání těžkých plastových lahví z obchodu a nachystáte si čerstvou domácí perlivou vodu z kohoutku, kdykoliv dostanete chuť se napít.

SodaStream Spirit OneTouch se snadnou obsluhou je nejen skvělým pomocníkem, ale díky svému prémiovému vzhledu budí v naší designové kuchyni, ale stejně tak i v kancelářích při pracovních jednáních, pozornost a lepší dojem než nevzhledné plastové lahve z obchodu.

Novinka je dostupná na našem trhu v černém provedení od srpna letošního roku za doporučenou maloobchodní cenu 3199 Kč.

Balení obsahuje vše potřebné pro okamžité zahájení výroby domácí perlivé vody, tedy samotný výrobník s napájecím adaptérem, bombičku s potravinářským plynem CO2 až na 80 litrů perlivé vody a tlaku odolnou nápojovou lahev z plastu bez BPA.