Nová kolekce Camo: návrat k vojenským kořenům

Stejně jako se mění čas, rozvíjel se také v průběhu desetiletí klasický vzor camo. V nové kolekci značka Eastpak zachycuje autenticitu vojenských batohů, se kterými začínala v roce 1952, avšak s novou svěžestí, kterou dává taškám a batohům nový a moderní styl. Kolekce Camo se zároveň pyšní vysoce kvalitními, technickými materiály, díky kterým bude skvělým společníkem nejen ve městě, ale také na cestách.   

Merge Tribute 
Kolekce oslavující klasickou khaki barvu s kontrastními detaily vzoru camo představuje tři modely: Bust, Killington a Killington S. Díky přírodním, venkovním barvám se batohy této kolekce snadno přizpůsobí městu i přírodě. Nabízí extra kapsy i speciální ochranné pogumování spodní části batohů, cívkové zipy a pohodlné ramenní popruhy a polstrovanou zadní část pro pohodlné nošení. K dostání od 2860 Kč.

Leather Special - Suede Camo
Autentický, unikátní batoh, který propojuje styl a funkčnost v ikonickém tvaru batohu Padded Pak‘r představuje vzor camo v celé své kráse, podtržený luxusní semišovou povrchovou úpravou. Ukrývá bezpečné pouzdro na notebook, polstrované ramenní popruhy a pohodlnou zádovou část, doplněnou o kovovou výztuž. K dostání za 6500 Kč.

Základní barva - 181 Camo
Nejširší kolekce v sezónní barvě pro rok 2018 - 181 Camo. Nabízí cestovní kufry, tašky a batohy s typickým camo „maskáčovým“ vzorem. K dostání od 1300 Kč.