Khaki zelená do bytu i na záda

Tipy na batohy Eastpak a doplňky do bytu Brabantia v populární khaki barvě...  

Chlebník Brabantia Roll Top 
Úsporný kompaktní chlebník Brabantia Roll Top je vyroben z anti-korozní, vysoce kvalitní nerezové oceli a má vroubkované dno pro správnou ventilaci. K dostání od 929 Kč. 

Odpadkové koše Brabantia NewIcon
Pedálové koše Brabantia NewIcon jsou až z 98 % recyklovatelné a jejich koupí navíc pomáháte vyčistit naši planetu od plastů, protože Brabantia je hrdým partnerem projektu The Ocean Cleanup. K dostání od 669 Kč v pěti velikostech. 

Batoh Eastpak Padded Pakr Into Camo 
Ikonický městský batoh s vojenským maskáčovým vzorem, který má šmrnc. Disponuje velkým 24litrovým prostorem, kam se pohodlně vejde vše, co potřebujete s sebou včetně laptopu, a přední kapsou na zip na drobnosti. Zároveň má polstrovaná záda a ramenní popruhy pro pohodlné nošení. K dost ání za 1 600 Kč na www.superbatohy.cz, se zárukou 30 let. 

Batoh Eastpak Volker
Je opatřený stahovacími pásky a dvěma velkými kapsami se zipem. Skvěle se hodí jak na cesty do práce, tak na nenáročný výlet. Stahovací pásky umožňují měnit jeho objem podle potřeb, zároveň také bezpečně uloží notebook, díky vnitřnímu samostatnému polstrovanému pouzdru. Batoh má ergonomicky tvarované polstrované ramenní a hrudní popruhy, které můžete spojit tak, aby jeho nošení bylo maximálně pohodlné. Jeho vzhled podtrhují kožené detaily. 
Záruka 30 let, objem 35 litrů. K d ostání v různých barvách od 1 874 Kč na www.superbatohy.cz.