HoppyGo zahajuje spolupráci s Woltem

P2P carsharing HoppyGo je pro firmy stále žádanější alternativou vůči vlastní flotile aut. To dokládá i nová spolupráce se službou Wolt, která svým kurýrům umožňuje  zápůjčku z bohatého výběru vozů na platformě HoppyGo. Kurýři Woltu díky tomu nepotřebují na rozvoz vlastní auto a navíc mohou čerpat i jednorázový bonus a exkluzivní slevu na každou další zápůjčku včetně standardních dlouhodobých zvýhodnění HoppyGo. Velkou výhodou pro řidiče Woltu je také možnost využití tzv. “dynamické kapacity”, kdy kurýr za auto platí pouze během dní, kdy jej skutečně využívá.

Rozvoz jídel zaznamenal během posledního roku mimořádný nárůst a využívají ho jak firmy k zajištění stravování zaměstnanců, tak jednotliví zákazníci. Rostoucí poptávka po rozvozu se dotkla i kurýrní služby Wolt, která rozváží jídla z restaurací, pomáhá tak jejich majitelům ustát krizové období a kurýrům přináší možnost výdělku. Spolupráce s HoppyGo podporuje myšlenku cirkulární ekonomiky formou sdílené mobility, kdy  vyjde vstříc řidičům Woltu bez vlastního vozu  a současně přinese výdělek také pronajímatelům aut HoppyGo.

“Řidiči Woltu nemusí vlastnit auto, aby mohli vydělávat. Stačí si na HoppyGo vybrat z více jak 2 tisíc aut a ihned začít rozvážet. Zápůjčka vozů je dnes už dostupná jak cenou, tak i možností výběru vozidla po celé ČR. Vzájemná spolupráce přináší pomoc nejen kurýrům, kteří nemají vlastní auto, a potažmo majitelům restaurací a obchodů, ale i pronajímatelům nejlevnějších aut na HoppyGo, která by se jinak tolik nevyužila. Každý pronajímatel bude zároveň dopředu informován, že vůz bude využíván pro účely rozvozu jídla, takže pokud by nesouhlasil, může zápůjčku jednoduše odmítnout,” uvedl Robin Švaříček, CEO HoppyGo.

Pro řidiče Woltu jsou nejatraktivnější vozy do 500 Kč za den, kterých je na platformě HoppyGo k dispozici více než 120, přičemž nejlevnější začíná již na 240 Kč za den. Kurýři Woltu přitom mohou využít exkluzivní slevu 500 Kč na první zápůjčku a 5% zvýhodnění navíc k první i každé další výpůjčce. V případě dlouhodobých pronájmů navíc mohou exkluzivní slevu kombinovat s výhodným měsíčním tarifem od HoppyGo, který tak při měsíční zápůjčce sníží cenu až o  55 %. Například Škoda Fabia, u které by měsíční pronájem stál 9 000 Kč, vyjde kurýra Woltu při kombinaci slev na pouhých 4 050 Kč. Benefit ze spolupráce pocítí také pronajímatelé nejdostupnějších aut s průměrnou hodnotu 50 000 Kč, která svým majitelům vydělají za prakticky nulové náklady zhruba 4 000 Kč měsíčně. 

Noví řidiči kurýrní služby Wolt dostanou informace ohledně možnosti zvýhodněného pronájmu vozidla na prvním školení rozvozu jídla, kde obdrží také unikátní slevový kupon a instrukce pro registraci na HoppyGo. Jakmile se registrují a jejich účet je schválen, mohou poptat vozidlo dle vlastních kritérií na cenu a dostupnost. Při každé zápůjčce musí řidič ve zprávě pronajímateli uvést, že že vozidlo si pronajímá pro účely rozvozu jídla a následně se stačí domluvit na předání vozu. Jako firemní uživatelé mohou kurýři využít také tzv. “dynamickou kapacitu”, kdy za auto platí pouze během dní, kdy jej skutečně využívali.

Platforma pro sdílení aut HoppyGo nabízí více než 2 000 aut nejrůznějších značek, a vedle širokého výběru je velkou výhodou rychlost a jednoduchost celého procesu výpůjčky. Není potřeba podepisovat žádné dlouhé smlouvy a zákazníkovi stačí rychlá registrace se snadným ověřením dokladů. V případě dlouhodobých pronájmů na více dní navíc mohou uživatelé využít výhodný slevový program. V ceně zápůjčky je vždy zahrnuto havarijní pojištění, které kryje všechna běžná rizika.