Gertabau, s. r. o. - podlahové centrum

Firma Gertabau, s. r. o. - podlahové centrum je moderní společností zastávající významné postavení na trhu v oblasti podlahových krytin. O kvalitu dodávaného zboží, servis a poradenství se stará tým pracovníků s dlouholetými zkušenostmi. V rámci služeb pro zákazníky zajišťujeme širokosortimentní maloobchod i velkoobchod podlahové krytiny.

Nevíte-li si rady při výběru vhodné podlahové krytiny, neváhejte se obrátit na náš tým.
 
VÝBĚR - PORADENSTVÍ - ZPROSTŘEDKOVÁNÍ POKLÁDKY - SERVIS
 
Nabízíme kompletní sortiment podlah - PVC podlahy, laminátové podlahy, korkové podlahy, dřevěné podlahy a vinylové plovoucí podlahy, vinylové dílce, masivní dřevěné podlahy a koberce. Dodáváme podlahové krytiny od všech významných domácích i zahraničních výrobců. Od bytových podlah po zátěžové, objektové ve všech barevných odstínech a všech vyráběných šířích a užitných tříd.
 
Pro perfektní přípravu podkladu před pokládkou podlahové krytiny u nás naleznete vše potřebné - nivelační hmoty a opravné stěrky, penetrace, lepidla a tmely. Půjčení brusky u nás není problém.
 
Dále máme v našem sortimentu mimo jiné také bohatě zastoupeny produkty z řad podlahové chemie pro všechny zmíněné typy podlahových krytin - laky, oleje a vosky, nejrůznější čističe a přípravky pro běžnou údržbu podlahy. Součástí rozsáhlých skladovacích prostor je i vzorková prodejna o výměře 300 m2 vytvořená vybranými druhy podlahových krytin z našeho sortimentu, doplněná aktuálními a moderními stojany se vzorky.