Accenture Innovation Architecture na světovém veletrhu mobilních technologií Mobile World Congress

Společnost Accenture na Mobile World Congress představuje Accenture Innovation Architecture, svůj inovacemi vedený přístup, který pomáhá vyvíjet a realizovat převratné změny a rychleji je rozvíjet v praxi. Accenture Innovation Architecture pomáhá klientům Accenture porozumět novým technologiím, experimentovat s nimi, osvojovat si je a rychle je rozšiřovat.   

„Mobile World Congress je jednou z největších přehlídek novinek a my využíváme této příležitosti, abychom představili příklady toho, jak Accenture dodává svým klientům inovace a přidanou hodnotu,“ řekl Mike Sutcliff, generální ředitel skupiny Accenture Digital. „Díky Accenture Innovation Architecture máme jedinečné postavení, které nám umožňuje pomáhat organizacím, aby využily převratných změn technologií a zúročili s nimi spojené příležitosti.“

„Tempo technologických změn se zrychluje a má na společnosti dopad jako nikdy předtím,“ konstatuje Paul Daugherty, generální ředitel pro technologie a inovace společnosti Accenture. „V dnešním rychle se měnícím digitálním prostředí musejí organizace stále procházet změnami, aby byly dlouhodobě úspěšné. Vždy se tedy díváme dopředu a předvídáme další vývoj, abychom klientům pomohli si představovat a vytvářet jejich budoucnost.“

Accenture Innovation Architecture spojuje různé kompetence napříč celou společností a je postavena na šesti prvcích, které pomáhají organizacím v jakékoli fázi jejich digitální přeměny.

•    Accenture Research (Výzkum) - odkrývá poznatky a udává trendy, spojuje znalosti odvětví a výzkumné techniky nad daty. Díky vlastnímu výzkumu se zapojuje do spolupráce s partnery na světové úrovni, jako MIT a Singularity, aby mohla objevovat inovativní řešení pro své klienty.

•    Accenture Ventures (Partnerství) – Accenture navazuje kontakty se společnostmi ve fázi růstu, identifikuje nejslibnější inovace na trhu, stává se jejich partnerem a strategicky do nich investuje. Díky otevřenému inovačnímu přístupu spolupracuje se start-upy, podnikateli, investory, akademickými a korporátními skupinami pro výzkum a vývoj – příkladem je udělení 11 výzkumných grantů předním světovým univerzitám.

•    Accenture Labs (Laboratoře) posouvají hranice možného díky aplikovanému výzkumu a vývoji. Od zárodku vyvíjejí a vytvářejí prototypy nových konceptů, které budou mít v nejbližší době dopad na podnikání klientů a nacházejí technologická řešení pro zlepšení fungování podniků.

•    Accenture Studios (Studia) sestavují aktuální řešení, přičemž se soustředí na rychlý vývoj a vytváření prototypů aplikací a na navrhování a vytváření digitálních služeb. Díky více než 30 studiím po celém světě je možné klientům dodávat inovativní řešení, která je odlišují od konkurence.

•    Accenture Innovation Centers (Inovační centra) představují a rozvíjejí řešení v daném odvětví. Inovační centra, která mají strategická umístění po celém světě, fungují napříč různými technologiemi a odvětvími, aby klientům rychle přinášela nové výsledky.

•    Accenture Delivery Centers (Centra realizace) umožňují globální realizaci inovací společnosti Accenture. Centra realizace zpřístupňují sílu nového IT a transformují podnikové procesy pomocí bezkonkurenční sítě ve více než 50 lokalitách.